Καριέρα

Γίνετε μέλος της ομάδας μας

Διαθέσιμες θέσεις εργασίας

Για να δείτε λεπτομέρειες για την κάθε θέση εργασίας, παρακαλούμε πατήστε πάνω στον αντίστοιχο τίτλο.

Sales Executive

Η Elikon Graphic Arts, είναι μια σύγχρονη βιομηχανική μονάδα που δραστηριοποιείται στον τομέα των επαγγελματικών εκτυπώσεων και της χάρτινης συσκευασίας. Από τη δημιουργία της έως σήμερα διατηρεί αδιάλειπτα σταθερά ανοδική πορεία στην ελληνική αγορά.
Στο πλαίσιο ανάπτυξης της εταιρείας, ζητείται Στέλεχος Πωλήσεων με έδρα την Αθήνα.

Περιγραφή Θέσης:
• Ανάπτυξη πελατολογίου
• Παρακολούθηση διαγωνισμών (δημόσιου και ιδιωτικού τομέα) και υλοποίηση
συμμετοχής
• Διαχείριση υφιστάμενων πελατών
• Sales reporting και after sales ενέργειες

Απαραίτητα Προσόντα:
• Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
• Επιθυμητή η κατοχή μεταπτυχιακού τίτλου σπουδών
• Ηλικίας 25 - 40
• Απαραίτητη η γνώση της Αγγλικής Γλώσσας επιπέδου Β2
• Κάτοχος διπλώματος ΙΧ
• Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε B2B πωλήσεις
• Άριστη γνώση στη χρήση Η/Υ και Office και εξοικείωση σε περιβάλλον CRM
• Εμπειρία στον χώρο του Marketing θα εκτιμηθεί

Παρέχονται:
• Ανταγωνιστικές αποδοχές
• Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
• Εργασία σε σύγχρονο εταιρικό περιβάλλον
• Εταιρικό αυτοκίνητο
• Εταιρικό κινητό

Παρακαλούμε αποστείλατε βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία.
Βιογραφικά που δεν πληρούν τις ανωτέρω προδιαγραφές δεν θα ληφθούν υπόψη.

Γίνε Συνεργάτης μας

Γράψτε το ονοματεπώνυμό σας
Γράψτε το email σας
Invalid Input
Μη έγκυρος αριθμός
Please let us know your message.

Γίνετε μέλος μιας Δυναμικής Ομάδας

Ακόμα κι αν δεν υπάρχει κάποια διαθέσιμη θέση, οι πόρτες μας είναι πάντα ανοικτές για να γνωρίσουμε επαγγελματίες με όρεξη και πάθος για το αντικείμενο τους. Αν θέλετε να γίνετε μέλος μιας δυναμικής ομάδας νέων ανθρώπων, μη διστάσετε να στείλετε το βιογραφικό σας.

Πελατολόγιο